Tarnowiaczek.pl
Tarnowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5631 / Ogłoszenia oczekujące: 6
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony www Rzeszów Serwisy internetowe Bramy garaże ogrodzenia automatyka Sprzątanie mycie okien przeprowadzki

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Urządzenia, maszyny

Nr ogłoszenia 227975 z dnia 2021-01-13 / OFERTA OD FIRMY

Syndyk sprzeda maszynę Frezarka HECKERT FSS315-VI/2

Syndyk masy upadłości Sherman Partners Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w upadłości ogłasza konkurs ofert, na sprzedaż w trybie sprzedaży z wolnej ręki, wchodzącej w skład masy upadłości ruchomości:

Nazwa: Frezarka HECKERT FSS315-VI/2

Stan: używany

Za cenę nie niższą niż: 8 085,00 zł netto + 23% VAT

Oferty na piśmie należy składać do dnia 10 lutego 2021 r. na adres biura syndyka: Lucrum Kancelaria Restrukturyzacyjna Robert Lasak al. Beliny Prażmowskiego 14, 31-514 Kraków. Koperta powinna być zaadresowana pod wskazany adres wraz z podaniem sygnatury akt: VIII GUp 663/19 z dopiskiem: „OFERTA W KONKURSIE OFERT w postępowaniu upadłościowym Sherman Partners Sp. z o.o. w upadłości”. Oferta powinna zawierać wskazanie oferenta oraz jego numer telefonu, oznaczenie ruchomości (nazwę) oraz oferowaną cenę. Decydująca jest data wpływu oferty do biura syndyka. Oferta, która wpłynęła do biura syndyka po terminie nie będzie rozpatrywana.

Ze stanem technicznym maszyny, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (pod numerem telefonu: 535 67 67 67), będzie można zapoznać się 28 stycznia 2021 r. o godzinie 10:00 w siedzibie spółki Sherman Partners Sp. z o.o. w upadłości, tj. Wojnicz, ul. Warszawska 35, 32-830 Wojnicz (koło Tarnowa).

Rozstrzygnięcie konkursu ofert nastąpi w dniu 16 lutego 2021 r. o godzinie 12:00 w biurze syndyka przy al. Beliny Prażmowskiego 14, 31-514 Kraków przez syndyka. Wybrany oferent będzie zobowiązany do uiszczenia całości ceny w terminie 7 dni od daty poinformowania go o wyborze jego oferty pod rygorem odrzucenia oferty oraz do odbioru ruchomości we własnym zakresie w terminie 30 dni.

Syndyk zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu ofert bez wyboru oferty bez podania przyczyny.

Informacje o przedmiotowym konkursie ofert można uzyskać również pod numerem telefonu: 535 67 67 67 lub drogą mailową pod adresem: biuro(at)restrukturyzacja-lucrum.pl.

Cena: 8 085,00

Autor: Magdalena

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 11
Nie zapomnij powołać się na serwis tarnowiaczek.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Urządzenia, maszyny
Inne ogłoszenia tego użytkownika (12 ogł.):
Kung Fu Tarnów Prawo jazdy Tarnów
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.tarnowiaczek.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 tarnowiaczek.pl