Tarnowiaczek.pl
Tarnowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 7134 / Ogłoszenia oczekujące: 11
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony www Rzeszów Serwisy internetowe Bramy garaże ogrodzenia automatyka Sprzątanie mycie okien przeprowadzki

Mieszkania Nieruchomosci - Wszystkie \ Mieszkania Nieruchomości \ Pozostałe

Nr ogłoszenia 175371 z dnia 2019-02-07 / OFERTA OD FIRMY

OVERSIZEMAN - Odzież męska

Poszukujesz przydatnych ciuchów dla siebie? Jeśli tak to znakomicie trafiłeś. Adres naszej strony: http://2xldo8xl.pl/. Nasze Dane kontaktowe: 2xldo8xl ul. Katowicka 35 / 122, 61-131 Poznań, Telefon 509-100-307, adres e-mail: oversizeman@gmail.com, 2xldo8xl to miejsca, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy w swoim asortymencie kolekcje premium, bielizne, bluzy, buty, dresy, kamizelki, koszule, kurtki, spodnie, t-tshirty. A wszystko dla postaci o wielkich formatach. Ciuchy od 2XL do 8XL. Naszą korporację cechuje troskliwość o szczegóły, wspaniałej jakości produkt do wytwórczości ciuchów tudzież czyste trendy modele. Krój jest dzisiejszy, a ciuchy nosi się bardzo wygodnie. Nasza firma kieruje sprzedaż internetową dla facetów w większych gabarytach. Nasz sklep, znamionuje zwłaszcza wieloletnie doświadczenie w specjalizacji tkaninowej. Dobro petenta jest dla nas najdonioślejsze, staramy się aby ciuchy w gabarytach od 2xl do 2xl były modne fraz z dobrze prezentującym się i pasującym krojem. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, iż na polskiem rynku brakuje czystych łachów w tym formacie, dla tego zależy nam by to odmienić i wprowadzić udogodnienie czy też zadowolenie dla dźwigających taki format. Produkcja tego gatunku formatów wymaga od nas nakładu wytężonej pracy, nakładów finansowych oraz olbrzymiej motywacji, której nam nie brakuje. Staramy się aby towar był wspaniałej jakości, który jest wytrwały, przewiewny a jednocześnie wygodny. Doglądając o zapotrzebowanie naszych petentów, staramy się by kreację bazowała na aktualnych trendach mody. Można znaleźć u nas łachy na każdą okazję, przetwarzamy odzież codzienną, sportową, dzienną jak i urzędową. Zapraszamy też do odwiedzania i czytania naszego bloga. Jeśli masz jakieś wypytywania, nasz serwis jest przychylny od 10-18.
Dane Firmy: Allsizeman Polska s.c. M. Nowak, M. Przewoźny ul. Poznańska 26 62-035 Kórnik można nas rówież odwiedzić w sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Poznaniu przy ul. Katowickiej 35.

Autor: Henryk

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: +48 509 100 307

Wstecz

Ilość wyświetleń: 156
Nie zapomnij powołać się na serwis tarnowiaczek.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe
Domy sprzedaż budowa Tarnów
Kung Fu Tarnów Prawo jazdy Tarnów
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.tarnowiaczek.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 tarnowiaczek.pl